Cabarete, slallist ja Lofti purjest

Ma lihtsalt pean kirjutama ühest asjast. Lofti slallipurjest! Kusjuures peategelane on seejuures RDM mast. Ma olen päris väga vaimustuses. Kuna meil on orkaanihooaeg ja see ei tähenda mitte eriti raju tuult, nagu ma arvasin, vaid hoopis ebastabiilset ilma, siis ma olen sõitnud 7.0 LoftRacingBlade purjega nüüd iga päev, et sellest täielikus vaimustuses olla ja seda teiega jagada. Mõte tuli sellest, et siin Cabaretes kõik pööritavad silmi 7.0 peale, et NII suur ja kas palju ei olnud ja kuidas sa suudad sellega sõita, kui niimoodi puhub! Ja väheke imelik on. Aga ei ole ju ole palju! Ma lähen esimesena vette, sest mul aeg piiratud ja kui hiljem rohkem puhub, pean ma juba mujal olema. Teised tulevad järele sõidavad 5.0 ga( pole suuremaid) ja mul ei ole palju! Samas võin hüpata 7 pealt 5se purje ja veivilaua peale ja sõidan kah!
Kui Defil Annika kiitis, et uus Loft “annab niipalju andeks” ( rdm mastiga) ega ma ei saanud muffigi aru mis see tähendab( kuigi ma uskusin 100%) ja kuna kindlasti on veel totusid, kes ei saa prode jutust aru, siis ma proovin lihtsmas maakeeles seletada, mis see tähendab. Ma arvan ongi kogu müstika RDM mastis. Puri on phmts sama kerge sõita kui 5ne veivikas! Kämmid käivad sama lihtsalt ümber nagu sõidaks ilma kämmideta. 97 lauaga ei ole kordagi mastikotti vett sisse ajada suutnud, isegi kui pikemalt on puri vees. (See võib ka muidugi olla soolasest veest) Veestarti teha on ka peaaegu sama lihtne kui veivipurjega. Ausalt! Kõik on nii kerge ja lihtne, et lihtsalt naera ja sõida! Ma ei võrdle siin veiviasju, vaid teisi kõiki slallipurjeid mida ma olen elus katsetada saanud, neid pole palju, aga piisavalt. Täna oli nii mega hea päev, kuigi õhtul oli ka väikeste asjade ilm, siis ma sain oma super-emotsiooni kätte hommikul just slalliasjadega. Kui ma vee peale jõuan ja on vaiksem, sõidan, kõik on hästi. Tuul kogu aeg tõuseb ja tõuseb ja rahvast tuleb merele juurde ja ma vaatan, et väikeste purjedega, ainus, mis mul muutub, on see, et kiirus läheb suuremaks, aga sinnamaani, et tahaks ära vahetada on NII palju ruumi! Seda ma imestasin Pirital esimest korda proovides ka 7.0 rdm mastiga, kui teistel ehk meie slallimeestel olid sama suured purjed, et mul oli hästi, ma suutsin sõita esimest korda elus sama suure purjega( ja lauaga) kui näiteks Erki. Seda pole kunagi juhtunud varem. Defil kangutades viimati ma mõtlesin, kui väga okse maitse oli suus surfamisest, et ainus 15110229006_9e1bc632a7_ovariant, et üldse slalli sõita, oleks rdm mastiga, kuigi siis ma polnud seda veel proovinud. Aga nüüdseks ma olen endale selle tõestanud, et jah, rdm mast on minu arust ainuke võimalik valik mulle, et oleks hea sõita ja ei pea ennast ribadeks vinnama ega kämme pòrutama, peksma jne. Muidugi ma olen kõva 6-7 kg kergem ka kui viimati varem, mis veel on eriti oluline, et saaks tugeva tuulega hakkama üldse. Ja jõudu mul ka eriti ei ole vist, noh, musklijõudu hetkel. Niisiis perfecto! Niisiis on lahendatud müsteerium, kuidas saab Annika sõita Defil 7.0 ga kui teised punnivad jumal teab millega, no see müsteerium on Loft ja rdm mast ja ju ta siis annabki tuule andeks, et hea on sõita veel siis kui ükskõik millise teise purje oleks ammu tahtnud väiksema vastu vahetada! Ma olen igatahes ülivägarahul Lofti ja RDM valiku üle!

Üks päris jube asi ka: homme ma lähen lohetamist proovima, või no
õppima või nii, see on ettevalmistuseks nv-ks, eks vaatab mis saab, kui midagi saab, siis kirjutan uuel nädalal! uihh, kitesurf, vastik…mõeldagi, et ma seda teen…No õige natuke on põnev ka, et mis tunne siis ausalt on, ma arvan, ei, ma olen kindel, et mulle päris kindlasti ei meeldi!

Rubriigid: surf, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Cabarete, slallist ja Lofti purjest

  1. Martin ütles:

    Ilus Poom !!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s