Surfihooaja avamine

Sellel “ametlikul” hooaja avamisel(Pirita) saigi kohe päris ametlikult surfihooaeg e. eesti surfisuvi! avatud! Varem ausaltöelda mitte ühelgi tuulisel päeval merd nähes ei tekkinud emotsiooni, et tahaks minna…täiesti null.

Hommikul tegime rannas ilusate modellidega mütsipilte(homme näitan neid ka) siis üritasin surfilaadal mütse müüa ja kuna ilm oli imeilus, tuul kirdest, täitsa tugev, kuni 11m/s, vesi sile, Papa Raoul laenas selliseid mõnusaid asju(113l Fanatic falcon slalom/7.8Loft RacingBlade) siis pidi minema proovima seda värki. Kõik oligi väga mõnus, tore ja lõbus sinnamaani kuni pead ega käsi ei pane vee alla!

Ma polnudki ära unustanud kuidas peaks sõitma slalliasjadega 🙂 aga veits raske oli küll.(kuigi sõitsin RDM mastiga mis tähendab, et puri on kui mitte päris poole siis vähemalt palju, palju kergem kui muidu) Kõik talved olen mina kõvasti trenni teinud, kuid see talv olen ma ausaltöeldes ainult kudunud ja see andis tunda. See võtmehoidja-suuruste kamadega sõitmine ei ole mingi eriline trenn slalli kõrval on tunda kah.

Vesi on tapvalt külm ja kukkuda ei tohi. Laupäeval pääsesin ühe ujumisega ja peale seda oli selge, et nii ei saa…Kui käed lähevad vette ja pead midagi vees toimetama, n.purje õigetpidi panema veestardi jaoks, siis see pole lihtsalt võimalik, külm halvab ära. Pühapäeval käisin ka (kuigi laup.mõtlesin, et enam ei lähe niikaua kuni vesi soojemaks ei lähe ja jutul lõpp) Tuul oli vaiksem ja kui kukkuda juba tuli, siis tegin seda niimoodi, et hoidsin käsi üleval, et need märjaks ei saaks ja ujusin ka asjade juurde käed sirgelt üleval pea peal. Ei, nii ei saa ju rallit sõita. Loodetavasti läheb ikka soojemaks, et vähemalt käed võivad märjaks saada. No isegi kui vett pritsib sõidu ajal näkku ja kätele, on jube.

Üks asi veel-ma kartsin õudsalt sussidega sõitu, viimasest korrast kus mu põlv pooleks läks, et jään jälle kinni või juhtub midagi taolist. Sõitsin selliste sussidega mis on tegelikult rohkem mu meelest sokid ja kordagi ei olnud õrnalt tunnet ka, et jääb kinni ja tegelikult ei tulnud meeldegi kordagi, et üldse midagi jalas on- täiesti super!

No ise olen täitsa rahul, et vette sain (enne juunit), et sõita sain (mul ju ikka pole enda slallivarustust) vaatame siis mis edasi saab. Õnneks mul pole paanikat enam, nagu alguses oli (surfama hakates) ja maailma lõppu ei tulegi kui mõni päev surfamata jääb, kui puhub…

 

Rubriigid: surf, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s