Uusi emotsioone

Üks hommik üle 6 nädala värvisin ripsmed ära!Vaatasin peeglisse ja võtsin selle värvi ruttu maha!Fuih, kui rõve!Proovisin siis puudriga midagi teha ja tõmbasin nina peale-mis värvi see veel oli!!!Prügikasti see kosmeetikakott, ma ütlen!Totally uus emotsioon -vahid peegliga tõtt ja ei saa omale otsa vaadata .

Tavaliselt ma liiklen bussiga-minibussid(quagua)kuhu topitakse u 20 inimest sisse!Ükspäev otsustasin, et võtan mugavama transpordivahendi, hind on sama.Sinise plafooniga takso moodi.Tavaline väike sõiduauto Toyota- 10inimest toppis sisse!!! Tagaistmel oli 6 ja esimesel 4!!!!Ma olin kõige äärmine kõverik.Jessas! Muidu liiklus on stressivaba.Kiirteel sõidad nii kiiresti kui tahad, politsei on teeääres, aga ta ei mõõda kiirust ega pane puhuma, vaid valvab niisama korda. Samuti võid restoranist veini juurest rooli minna.Santiagos ja Santo Domingos on muidugi tihe ja ummikud, kuid kuna mingeid reegleid keegi ei arvesta, toimib trügimise teel liiklus suht kiirelt.

Encuentros käib aga Master of the Ocean võistlus. Kui sa tahad olla Master of the ocean-siis pead osa võtma ja võitma kõigis neljas kategoorias:windsurf, kitesurf, surf, SUP!Ainus päev, kus ma sinna sattusin vaatama oli eile.Ja parajasti käis
Expression session.Ägedama triki auhind 1000$.Üks trikk oli selline, et tüdruk(Hawaiilt,17a.)sõitis pea peal longboardiga lainest,vot.Ma ei suuda püstigi olla, aga need sõidavad peapeal jalad taeva poole!!Kahekesti võtsid sama laine ja poole pealt üks astus teise lauale ja jättis oma laua maha ning siis sõitsid kahekesti ühel laual!Täna on Vela surfiklubis Voyvoy kohvikus lõpupidu ja autasustamine, aga seda ma ei näe, sest suundun oma uue hobi juurde ehk purjetama ja olen hetkel Santo Domingos.

Pujetamises võin olla juba täitsa nagu… päris, aga hülgehallis ma seda tegema ei hakkaks kindel. Eelmisel nv-l sain kõvasti harjutada -tuulega ja tuuleta, allatuult ja krüssu, paute ja halssi teha, mootoriga sadamast ja sadamasse sõita, purjeid üles-alla võtta, mootorpaadiga lohesid päästa…Tuul oli 9-18knotsi.Saona saare juures on mega lohetamiskoht, maad mööda sinna ei saa, super ilus paradiis.Nad lähevad sinna samuti katamaraaniga ja sealt pealt vette, oh oskaks ma lohega sõita,sest selles katamaraanis on ka lohe juu…Üks pilt ütleks rohkem kui tuhat sõna.Tuhandet sõna mul pole, et seda ilu kirjeldada, pildistada ei ole millegagi,jätan lihtsalt meelde.Samuti eile Cabaretes, käisime Vela surfiklubi surfaritega mägedes india õhtusöögil(Blue Moon) päikeseloojang mägedes-kõik jooksid hullunult fotokatega, aga jumala rahus istuda ja nautida on ka imetore-jätad meelde ja ei pea tõmblema.

Mõtlen, et las see surfamine ootab, purjetada on äge ja kõik need ilusad kohad jne…AGA niikui sinine meri valge-vahune paistma hakkab Puerto Plata tänavate vahelt…Siis nagu keegi hammustaks järsku kuskilt ja katus hakkab sõitma.Kas ikka jõuan merele, jube kiire hakkab.Tahaks bussijuhile öelda, et kuule sõida kiiremini.Aga jõuan.Puhub.Tean, et tuul ei kao kuskile ja teda jagub, AGA-ikkgi läheb segaduseks ja sebimiseks,ikka tuttav mina- unustan päikesekreemi panna näkku keset päeva , unustan trapetsi maha, unustan vahestkardaani laua külge panna ja sellised asjad. Merel tahaks ahnitseda kogu tuult, miks ma ennast sinna kirja panin õhtusöögile krt?Parem surfaks selle asemel! Mõtle, mis sa mõtled(et hakkaksi purjetama ja lohetama näiteks vahepeal jõudsin mõelda) AGA-ei, ei, ei, kus sa sellega…Võimatu-meri ja purjed ja windsurf-ei saa üle ega ümber mitte millegagi ega kuidagi!

Head (Dominikaani)vabariigi aastapäeva!Hommik Cabaretes täna

 

13291008283_c5271d2782_zJa Santo Domingost ka13291227274_136c698336_z

 

Rubriigid: surf, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s