sain jälle merele

Haavad paranesid väga ruttu:)Jalast sain niidid välja reedel(14ndal)ja järgmisel päeval kibelesin kohe vette:  1)Väga valus oli veel.  2)iga kord kui kukkusin olid kogu aeg käed pea peal ja piilusin sealt vahelt mis toimub purjega/mastiga.   3)tunni ajaga väsisin nii ära,et ei saanudki rohkem sõita.No mis pull see on.3nädalat puhanud,ei mingit sporti ja ei jaksa???  4)vesi oli soojaks läinud!

Pühapäevast on kõrva taha panna see,et tark ikkagi ei torma! Läksin uuele katsele,aga liiga vara.  Päeva jooksul pööras tuul lõunast loodeni. Vahele äikest,välku,udu,vaikimisi,tiksumisi ja erinevasuunalisi laineid.Nii,et siis igas erinevas suunas sai sõidetud pirita lahel ja kogu edasi-tagasi käimine,sählamine väsitas nii ära,et õhtul kui kõik paika lõpuks läks-suund ja puhus korralikult,selleks ajaks ma olin täitsa läbi.  Tegevus toimus 7.8slallipurjega mis on sel hooajal olnud kõige suurem puri ja no ma ei tea,tõesti ei tahaks enam suuremat võtta.Ma veel unistasin,et oleks 10ne formula puri,siis sõidaks sellega…ei usu… Jalg ei olnud enam valus.Hirmus oli ikkagi kukkuda ja käed alati pea peal…

Esmaspäeval ma algatuseks ostsin kiivri! Ja läksin merele alles õhtul-teades,et niikuinii ei jaksa ja pole mõtet tormata,puhub! 5.9freeridega,mis oli veits palju,aga muud valida polnud.Enamvähem esimesel otsal tegin koleda katapuldi kuna see puri ikka oli üle ja lendasin piki masti kogu kehaga,hing kinni,oigasin tükk aega,mis tõi kaasa jälle ebakindluse ja hirmu halsil pöördesse minna ei tahtnud väga julge kiirusega peale seda,mis on paha lugu.Kiiver oli super.Ei tundnud ka,et peas on,ülimugav.Katapult ribidesse-selliste asjade eest muidugi ei kaitse.  Ja jälle tunni ajaga toss väljas täielikult. Isegi nii hullusti,et ma arvasin,et olen kohe kaua olnud ja siis selgus,et ääri-veeri tund tuleb täis,no midaa?

Unistasin iga päev,et kui nüüd see hea ilm tuleb,et terve päev puhub ja kõik on olemas mis vaja:aeg,kamad,tuul,soe vesi jne küll ma siis alles sõidan,isu täis ja puha,niikaua kui ilusasti välja tuleb ja ise olen rahul ja teen vigased päevad tasa-no ei õnnestu kuidagi.

Jään järgmiseid võimalusi ootama ja uusi tuuli!

Rubriigid: surf, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s