Halenaljakas

Reeglina on valikus ainult äärmused-kas kõik või mitte midagi,kas taevas või põrgu,armastus või vihkamine,luksus või nälg jne. Vahepealset varianti valikus pole,no midagi tavalist.

Ja järjekordselt nuta või naera,aga nüüd on asjalood sellised,et              paari nädala pärast võiks juba merele saada ja vapramad või pigem öelda hullud juba käivad ka,aga kogu minu selle suve surf on väga suure küsimärgi all.Kõik mu kamad sõitsid omapäi,ilma minuta hispaaniasse ja seal nad siis puhkavad,rahus.Tõenäoline on,et nad sinna jäävadki,selleks korraks,selleks suveks vähemalt.Tõesti,tõesti vaat kus lops,ajalugu ka ei saa teha,et oleks esimene eestlane või esimene…keegi,kes sõitis ümber euroopa purjelauaga.Kõigega tehakse tiire maale peale:jahiga,jalgrattaga,rongiga,häälega,jalgrattaga jahil,üksinda jahil,purjelauaga üle ookeani jne.Teeks pool ringi!Aga mitu komplekti on ju!

Kui uskuda klassikuid,et iga asi on millekski hea!!!siis ei jää muud üle kui arvata,et see klassikaline saatus saatiski jalust ära,sest juuni alguses lõpeb Tadaa! mul lapsehoolduspuhkus ju!Saabki rahulikuma südamega minna tegema midagi mis sisse ka toob,mitte ainult ei vii välja..(oleneb mida muidugi)

Kui mõni aeg tagasi oli paanika,et appi,ei saa kuskile sõitma ega harjutama enne suve,siis ilmselgelt oli see alles väike paanika-pojuke selle kõrval,et üldse ei saa,eesti surfihooajalgi.

Niisiis kui mu blogist surfijuttu enam ei tule mingi aeg,siis oodake palun veidi,ärge pikka viha pidage 🙂 või 😦 või mida

 
Ilma pildita küll ei saa,üks ilus meri peab olema,tahtsin eile pildistada Pirita teelt,aga…no oli pea sama ilus,võin öelda.

Rubriigid: surf. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Halenaljakas

  1. Marikai ütles:

    Maarja, mis juhtus? üldse ei saa su mõistujutust siin aru 🙂

  2. maarjakivistik ütles:

    Juhtus nii,et asjad sõitsid Hispaaniasse ja mina pidin järele minema,aga ei saanud minna.Ja kuidagi neid sealt tagasi ei saa.Üritasin leppida juba sellega.Aga kuna ma siia blogisse kirjutasin,siis leidus 1 tore inimene,kes teadis varianti kuidas saaks ja nüüd mul on ikka lootus nad mai keskel eestisse saada!!!Juhhuu!Milline õnn!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s