Liepaja,EM lõpp

Reedel jätsin ise sõitma minemata,kuna avanes võimalus paadist vaadata võistlusi.Nii põnev!Starti vaadates oli täiesti tunda ja näha kuidas võistlejatel katus sõitis.Õhk adrenaliinist paks.Samasugused näod ja olekud nagu hakkaksid välja hüppama lennukist.

Lippe oli nii palju kaatri küljes üks kirjum kui teine,nagu tiibeti palvusel.Aga ma üritasin õppida mis need kõik tähendavad ja kogu stardiprotseduuri täpselt meelde jätta.Igaksjuhuks,äkki läheb vaja.Kuigi ma annan aru,et mul eriti zansse pole.

Õhtusöögilt jalutasime koju läbi paksu saju.Öösel ärkasin selle peale,et meie majakene(Rimor)kõikus nii meeletult ja hakkas vaikselt lendu minema.Tuul sõna otseses mõttes möirgas ja ulus.Võitlesin endaga kõvasti,et mitte minna kohe mereäärde vaatama mis toimub,et kannatan ikka hommikuni ära.Uskumatu,et mingi asi mind nii pöördesse võib veel ajada,nagu hakkaks reisile minema kuskile kaugele.Tuul ja lained!?

Hommikul esimese asjana jooksin randa,kus olid juba puntras koos kõik formulistid murelike nägudega.Tõesti oli mida vaadata.Üks mees läks ja näitas ette:see oli Arnon Dagan,Iisraelist.Teised ahhetasid kaldal.

(pildid Johannes Kaju)

Näeb välja nagu lainesõit aga formulaga,eks.Ilmselt on see sama ebamugav nagu läheks kontsadega kartuleid võtma…

kaldapublik

Üks sõit ikkagi toimus ja see oli Gold fleedile(kõige pro-mad tüübid,Silver fleet olid ülejäänud mehed ja naiste fleet)neid ei lastud vee peale võistlema sellise ilmaga.Lõppkokkuvõttes naiste võistluses Annika kolmas,jee!Esimene oli Olga Ukrainast,RSX sõitja,teine poola tüdruk.(poola nimed on nii…ma ei hakka kirjutama)Euroopa meister poolakas,teine see kes trikke tegi üleval piltidel ja kolmas ka poolakas.(kas nad ise oma nimesid oskavad ikka kirjutada?)

Väga põnevad võistlused olid igaljuhul.Õhtul oli autasustamine ja muidugi tore pidu.

Rubriigid: surf, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Liepaja,EM lõpp

  1. Annika ütles:

    Täiesti uskumatu, see ei olnud normaalne. Foirmulaga selliseid hüppeid
    😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s